Coca-Cola İçecek Hackathon

  • 16:30
  • CCI Headquarters, Ümraniye, İstanbul

Yılın En Serin Hackathon’una geri sayım başladı!

Coca-Cola İçecek  Hackathon’u 3-5 Mart 2017 tarihinde gerçekleşiyor.

CCI Hackathon’a ilginiz için teşekkür ederiz.
Bu hareketli haftasonu boyunca, Coca-Cola İçecek tarafından sunulan bir probleme (challenge) çözüm bulmaya çalışacağız. Lütfen unutmayın, bu bir ön başvuru formudur, Hackathon’a katılacak ekip sayısı sınırlı olabileceğinden bir eleme yapılması gerekmektedir. Ön eleme sonucunda Hackathon’a katılacak ekiplere daha detaylı bilgi verilecektir. Etkinlikle ilgili en güncel bilgileri her zaman websitemizden takip edebilirsiniz.

Ödüller:
1. Ekip: 10,000 TL
2. Ekip : 6,000 TL
3. Ekip: 3,000 TL

Sadece kadınlardan oluşan bir ekibe ise sürpriz hediyeler gelecek 🙂

Lütfen dikkat: Ön başvuru formunun hem siz, hem de sizinle yarışacak ekip üyeleriniz tarafından da doldurulması gereklidir, ekip üyelerinizle aynı Ekip Adını yazmayı unutmayın.

Ekipler en az 3, en fazla 7 kişi olabilir. Her ekipte yazılımcı, tasarımcı ve pazarlamacıların olmasını öneriyoruz.
Eğer bir ekibiniz yoksa üzülmeyin. Hackathon için seçilirseniz, ekip bulmanıza yardımcı olacağız. Hackathon sonunda jüri bir “MVP”, yani çalışan bir demo görmek isteyecektir. Ekiplerinizi bunu hazırlamaya yönelik kurmanızı öneririz.

Başka kanaldan kayıt olsanız da, Hackathon’a kesin başvuru için linkteki başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gereklidir.

CCI Hackathon başvuruları 28 Şubat 2017 saat 23:59 itibariyle sona ermiştir. İlginiz için teşekkür eder, bir başka stage-co etkinliğinde yeniden görüşmeyi dileriz.

Başarılar!
Stage-Co Ekibi

 


 

Thank you for your interest in CCI Hackathon!
During this fun weekend, we will work together to come up with a solution for the challenge CCI will present. This is a pre-selection form, please fill it will all the information required. We will announce the teams to join the hackathon before the event and give more details for the challenge to be solved.

Prizes:
1st Team: 10,000 TL
2nd Team : 6,000 TL
3rd Team: 3,000 TL

An all women’s team will be selected for surprize prizes.
Please note: The Hackathon Application Form needs to be completed for yourself and your team, separately. Please make sure you write the same Team Name on the form.

Teams can contain minimum 3, maximum 7 people. We recommend forming teams consisting of developers, designers and marketeers. At the end of the Hackathon, the jury expects to see a MVP (Minimal Viable Product), so please be prepared to present at least a working demo.

To complete your application, please fill in the form on the link.

The deadline for CCI Hackathon applications was 28.Feb.2017, 23:59. Thank you for your interest. We hope to meet you at another stage-co event.

Good luck!
Stage-Co Team