E-Ticarete Giriş ve Kazanan bir Girişim için İpuçları

  • 18:30
  • Dome İstanbul

E-Ticarete Giriş ve Kazanan bir Girişim için İpuçları

Kazanan bir E-ticaret Sitesine Hızla Yol Alın

Dünyada ve Türkiye’de e-ticaret gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve bir çok insana farklı kariyer yolları sunuyor. Sektörün tecrübeli isimlerinden Gaye Ör’ün vereceği bu kapsül eğitim ile kariyerinize yeni bir yön verip, nihayet kendi işinizi kurabilir ya da e-ticaret işinizi daha başarılı bir hale getirebilirsiniz. E-ticaretin temellerinin anlatılacağı bu 3 saatlik eğitimde, başarılı bir online mağaza kurmanın ipuçları, dünyadan ve Türkiye’den güncel örneklerle paylaşılacak.

2005’ten bu yana ödeme sistemleri ve e-ticaret alanında sürdürdüğü kariyeriyle Ör, etkileşimli eğitimiyle katılımcıları hem e-ticaret konusunda farklı açılardan bilgilendirmeyi ve en kritik sorulara yanıt vermeyi hedefliyor.
İçerik:
Dünyada ve Türkiye’de e-ticaret kavramının ortaya çıkışı
E-Ticaret pazarlama ve satış teknikleri
Iş modelleri
Ödeme sistemlerinin rolü
Örnek olaylar

Lütfen Biletino’dan bilet alınız. https://www.biletino.com/event/eventdetail/4105

İndirimli bilet: 130 TL

Kapıda son dakika biletleri 150 TL’dir 

Gaye Ör kimdir?

E-ticaret ve ödeme teknolojileri alanında 15 yıllık tecrübeye sahip olan Gaye Ör, Garanti Ödeme Sistemleri, Bankalararası Kart Merkezi ve PayPal’de ürün ve pazarlama görevlerini yürüttükten sonra, kariyerine PayU Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak devam etmektedir. Yerel ve uluslararası pazarlama & e-ticaret deneyimi doğrultusunda E-ticaret Türkiye, Digital Age vb. dergilerde yazı yazan Ör, aynı zamanda girişimlere mentorluk yapmaktadır.